1
Series
Series 1
2
Series
Series 2
3
Series
Series 3
4
Series
Series 4
5
Series
Series 5
6
Series
Series 6
7
Series
Series 7
X
Series
Series X
i
Series
Series i
M
Series
Series M


BMW 1 series
תיאור הרכב
היכנס לעולם חדש של חוויות יוצאות דופן - עם דגם ה-5 דלתות של BMW סידרה 1.
חווית נהיגה במכונית זריזה וקומפקטית, בעלת מראה ספורטיבי ומודרני. החזית עם העיצוב המחודש, שבכת הכליות הטיפוסית של BMW והפנסים הראשיים הנוצצים בטכנולוגיית LED מדגישים את הצד הספורטיבי של BMW סידרה 1.
מאחור, פנסי ה-LED בצורת האות L בולטים לעין. ובתא הנוסעים הארגונומי, אשר מציע שפע אפשרויות אחסון, תמצא מקום לכל מה שאתה צריך.

להנאה מהנהיגה תורמים המנועים מהדור האחרון, בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, אשר מצטיינים ביעילות וחיסכון לא פחות מאשר בחוויית נהיגה מלהיבה.
המבחר של דגמי 5 דלתות משתרע מדגם BMW 118i החסכוני ועד BMW M135i הספורטיבי. עם חבילות העיצוב Urban Line, Sport Line ו-M Sport, הנופך האישי מובטח.
והודות לטכנולוגיות ConnectedDrive של BMW, אתה יכול לחלוק כל חוויה עם בני המשפחה והחברים גם כשאתה בדרכים. זוהי הנאה אמיתית. זוהי BMW סידרה 1.
BMW 2 series
תיאור הרכב
פרועה, מורדת, ייחודית. BMW סידרה 2 קופה ניחנה בכל מה שהופך מכונית לקופה ספורטיבית. העיצוב האתלטי שלה, שאינו מותיר מקום לטעויות, מדגיש את דינמיקת הנהיגה שהופכת אותה לטובה בקבוצתה.
חלוקת משקל מאוזנת ביחס מושלם של 50:50, מנועי TwinPower Turbo BMW רבי עצמה וטכנולוגיות EfficientDynamics חכמות של BMW מאפיינים את מכונית הקופה.

הדינמיקה מגיעה לשיא בדגם M240i שהמנוע שלו מאיץ את המכונית מ-0 ל-100 קמ"ש תוך 4.6 שניות בלבד. בדיוק לפי הסיסמה: פחות כללים. יותר ביצועים.
טכנולוגיה מאז ועד היום טכנולוגיה מאז ועד היום טכנולוגיה מאז ועד היום טכנולוגיה מאז ועד היום טכנולוגיה מאז ועד היום טכנולוגיה מאז ועד היום
BMW 3 series
תיאור הרכב
המקור מאז שנת 1975: BMW סידרה 3 היא ההתגלמות הטהורה של מכונית הספורט-סדאן. בדורה השישי, השילוב המנצח של עיצוב דינמי, זריזות מעל לכל תחרות ושימושיות יומיומית מעולה הוא מרשים מאי פעם.
חלוקת משקל אופטימלית, הנעה אחורית קלאסית ומנועים רבי עצמה, יעילים וחסכוניים עם טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW, מבטיחים דינאמיות יוצאת דופן וצריכת דלק חסכונית במיוחד.
בעזרת חבילות העיצוב Sport Line, Luxury Line או M Sport (האופציונלית), תוכל להתאים את BMW סידרה 3 לטעמך ולצרכיך האישיים.
BMW 4 series
תיאור הרכב
מכונית ספורטיבית ועתירת ביצועים שנוצרה כדי להרשים בכל דרך. והתוצאה אכן מרשימה. יותר דינמית, זריזה ונוחה. מוכנה לאקשן ללא פשרות ומציעה עיצוב, נוכחות והתנהגות ששופרו בקפדנות.

בקיצור: מכונית ספורט-קופה עוצרת נשימה שמעניקה משמעות חדשה להנאה מהנהיגה, ברמות שיתנו מענה אפילו לדרישות הלקוח הקפדן ביותר.
BMW 5 series
תיאור הרכב
היעד המוצהר: לקבוע סטנדרטים חדשים. BMW סידרה 5 היא ההתגלמות של מכונית הסאלון המודרנית.
הודות למראה הדינמי - ובה בעת אלגנטי - שלה, היא עומדת בצורה משכנעת בציפיות שיש כיום ממכונית בקבוצה שלה: אתלטיות אסתטית, נהיגה מהנה וטכנולוגיות מתקדמות.
BMW 6 series
תיאור הרכב
מכסה מנוע ארוך, שלוחות קצרות וקו הגג שנמתח באלגנטיות עד לחלק האחורי - BMW סידרה 6 קופה היא אתלטית בעלת שתי דלתות ואלגנטיות כובשת. האיכות שמבטיח המראה החיצוני באה לביטוי מלא בתא הנוסעים.
ריפודי עור Dakota ייחודיים בשני גוונים, חיפויי עץ איכותיים (אופציונלי) משרים אווירה יוקרתית.

שתי גרסאות של מנועים רבי עצמה, בעלי פעולה חלקה, ממשפחת EfficientDynamics של BMW מוצעות לבחירה: מנוע בנזין בעל 6 צילינדרים בטור בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, מנוע בנזין בעל 8 צילינדרים בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW טכנולוגיות ConnectedDrive חדשניות של BMW, דוגמת התצוגה העילית של BMW (אופציונלי) ומערכות Driving Assistant Plus (אופציונלי),מציבות פעם נוספת אמות מידה חדשות בקבוצת מכוניות היוקרה.
BMW 7 series
תיאור הרכב
לקבוצת BMW מסורת ארוכה כמי שמתווה את העתיד של עולם הרכב. אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו.
לכן, יצרנו היום, את מכונית הפאר של המחר: BMW סידרה 7.
מכונית שמציגה חידושים המשנים את כללי המשחק, נוחות שקובעת אמות מידה חדשות ועיצוב מודרני - כמו גם דינמיות מרשימה, יעילות וחיסכון.
BMW X series
תיאור הרכב
BMW X1
הרכב המושלם למי שמבקשים לשלב בי הנאה מנהיגה לבין התאמה לצרכי היום יום האישיים שלהם. הפרופורציות של רכב SAV ממחישות בצורה מרשימה את הגמישות הגבוהה של תא הנוסעים.
באמצעות חבילות העיצוב BMW xLine ו-BMW Sport Line אפשר לבחור בין שני עולמות עיצוב ולהדגיש היבטים שונים בעיצוב החיצוני והפנימי.
הודות לשילוב של טכנולוגיות EfficientDynamics של BMW ומנועי בנזין ודיזל בטכנולוגיית TwinPower Turbo של BMW, מציע BMW X1 צריכת דלק נמוכה להפליא ופליטה מועטה במיוחד של מזהמים בכל גרסאות המנוע.
BMW X3
בתור ה-Sports Activity Vehicle הראשון, ה-BMW X3 היה בזמנו המייסד של קבוצת הרכב שלו. והדור האחרון של רכב רב-תכליתי זה נשאר נאמן למסורת שלו: נוח להפליא וגמיש במיוחד, ה-BMW X3 מותאם באופן אידיאלי לאתגרי היומיום ובאותה מידה לנסיעות ארוכות.
בעוד הופעתו החיצונית היא בעלת האופי הטיפוסי של סידרת דגמי ה-X, החלל הפנימי מעניק השראה הודות לחומרים מובחרים שמשדרים רושם של איכות גבוהה במיוחד.
BMW X3 מרשים גם עם מנועי BMW TwinPower Turbo חסכוניים, דיזל ובנזין.
X4
ה-BMW X4 משאיר רושם בולט, בכל שעה ובכל מקום. עם העיצוב המוחצן שלו, הוא משלב סגנון חיים וביצועים וממזג שני דברים שמעולם לא מוזגו עדיין בפלח שוק זה: כוח אופייני לסידרה X ואסתטיקה של מכונית קופה קלאסית.
עם מנועי BMW TwinPower Turbo עתירי ביצועים ואבזור סטנדרטי כגון היגוי Sport משתנה ובקרת ביצועים (Performance Control), ה-BMW X4 מדגים את האופי האימפולסיבי שלו במלוא הדרו.
X5
בדור השלישי שלו, שב ה- BMW X5 ומתעלה פעם נוספת על הסטנדרטים שהוא עצמו הציב - כרכב Sports Activity Vehicle (SAV) שמציע יוקרה יוצאת דופן בכל התחומים שבהם מוצבות הדרישות התובעניות ביותר.
זאת הודות למגוון רחב של טכנולוגיות חכמות שמסייעות להשיג רמות חדשות לחלוטין של יעילות וחיסכון, נוחות וגמישות - הן בכביש והן בשטח.
X6
חזק ואתלטי. עם נוכחות של דגם מסידרת BMW X וספורטיביות של מכונית קופה, ה-BMW X6 מתעלה מעל כל המגבלות.
מנועי ה-BMW TwinPower Turbo שלו מהווים שילוב רב עצמה של דינמיות ויעילות, ומערכת BMW xDrive מסייעת להעביר את הכוח הזה לכביש.
אבזור יוצא מן הכלל כמו חבילת העיצוב Pure Extravagence האופציונלית והחומרים האיכותיים מאפיינים רכב שיתפוס את מרכז הבמה - ובמקביל, הוא שימושי בצורה מדהימה.
BMW i series
תיאור הרכב
העולם נמצא בתנועה מתמדת - וכך גם אנו. התנועה מחוללת שינויים, והשינויים הם מלהיבים. יותר ויותר אנשים ברחבי העולם חושבים מחדש על הערכים שלהם ומנסים לאמץ אורח חיים חדש ולגלות מודעות רבה יותר.
ב-BMW i, השינויים האלה בהלך הרוח הובילו לעידן חדש - שבו, לראשונה אי פעם, מפתחים מכוניות מהיסוד מתוך מחשבה על ניידות בת קיימא. ומבחינה זו, BMW i3 היא יותר ממכונית.
היא הוכחה לכך שאחריות והנאה מהנהיגה משלימות זו את זו ויוצרות שלמות חדשה. זה הזמן להוביל ולתת דוגמה. לחוות עידן חדש של הנאה מנהיגה.
BMW M series
תיאור הרכב
העיצוב והרעיון שמאחורי BMW M2 Coupé הראשונה נבעו מהשורשים ההיסטוריים של חטיבת BMW M.
המכונית משלבת בין יכולות ספורטיביות מובילות והנעה אחורית קלאסית לבין הדיוק והזריזות של מכוניות M מודרניות. הפגושים האופייניים מלפנים ומאחור משפרים את זרימת האוויר ואת האווירודינמיות.
המתלים בעלי הכוונון הספורטיבי ומנוע הבנזין M רב העצמה, בעל 6 צילינדרים בטור ובטכנולוגיית TwinPower Turbo, מבטיחים ביצועים עוצרי נשימה.


video
© כל הזכויות שמורות למרכז שירות ארצי לרכבי BMW